معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه نخست|آرشیو اخبار|ارتباط مستقیم با معاونت|ورود به ايميل سازماني|ورود به سرویس پیامک
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری دومین جلسه هیئت امناء ششمین جشنواره هنر آسمانی


ششمین جشنواره هنر آسمانی

برگزاری دومین جلسه هیئت امناء ششمین جشنواره هنر آسمانی

دومین جلسه هیئت امناء ششمین جشنواره هنر آسمانی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ در معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی، دومین جلسه هیئت امناء ششمین جشنواره هنر آسمانی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ برگزار شد.
در این جلسه که در معاونت تبلیغ حوزه های علمیه برگزار گردید، اعضاء هیئت امناء به ابعاد مختلف جشنواره، از قبیل طرح جامع هنر و رسانه، آموزش هنر و نحوه برگزاری جشنواره به بحث و تبادل نظر پرداختند.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی ضمن تأکید بر تدوین برنامه منظم و منسجم در زمینه شناسایی طلاب هنرمند و همچنین آموزش هنر به طلاب و برگزاری جشنواره بیان داشتند: گذشتگان ما کار بسیار مهم و ارزشمندی انجام دادند تا مبحث هنر و رسانه در حوزه علمیه پایه‌ریزی شود و لازم است این مهم توسط ما تقویت شده و ضعف های آن برطرف شود.
وی مبحث آموزش مبانی هنر در شاخه‌های مختلف را در حوزه‌های علمیه کاری بسیار بزرگ و بنیادین دانستند و تأکید کردند برنامه کامل آموزشی حداکثر تا پایان مرداد ماه به تمام حوزه های علمیه سراسر کشور ابلاغ شود.
تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦ / شماره خبر : ٣٩٢٦٦٧ / تعداد بازدید : 2119

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
صفحه اصلی | ارتباط با معاونت | سایت جامع تبلیغ
 

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیّه می باشد.