پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار 


معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه

کمیته‌های تبلیغی باید با حضور استعدادهای برتر این عرصه تشکیل شود

حجت الاسلام والمسلمین نبوی در حاشیه همایش نخبگان و استعدادهای برتر تبلیغی: امروز امانتداری بعضی از مدیران، مورد خدشه است؛ ولی درعین حال در بخش های مدیریتی کشور قرار می گیرند و موجب ضربه به نظام و انقلاب می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» حجت الاسلام والمسلمین نبوی صبح امروز در همایش نخبگان و استعدادهای برتر تبلیغی که در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزارشد گفت: همیشه تأکید این معاونت بر استفاده از ظرفیت مبلغان در مناسبت‌های تبلیغی بوده است. در گذشته همه تلاش این بود این بخشی از کارها به معاونت تبلیغ واگذار شود، ولی با این مسئله مخالفت هایی شده  و همین مسئله باعث گردید در بحث استفاده از مبلغین درمناسبت‌ها، با مشکلات جدی مواجه شویم و الان می بیینم به دلیل نبود حمایت ها، مبلغین در ایام تابستان در مدارس هستند.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه افزود: موضوع دیگر اطلاع‌رسانی از فعالیت های معاوت تبلیغ درموضوعات مختلف، آشنایی بهتر و قوی تر استعدادهای تبلیغی با این معاونت است.

وی بیان کرد: امروز می بینیم کسانی در کشور متمدنی مانند آمریکا به شخصی مانند ترامپ رأی می دهند که از گذشته خوبی برخوردار نیست.  

حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: امروز امانتداری بعضی از مدیران، مورد خدشه است؛ ولی در عین حال در بخش های مدیریتی کشور قرار می گیرند و موجب ضربه به نظام و انقلاب می شوند.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه به نقش شوم دشمن برای تجزیه کشور ایران اشاره کرد و افزود: آخرین مورد خانم موگرینی رئیس اتحادیه اروپا است که به این مسئله اشاره می کند. این موارد و سایر موارد نشان از بعض و کینه دشمنان به این نظام، انقلاب و کشور دارد، ولی درعین حال بعضی از مسئولین در حوزه دیپلماسی وقتی به این افراد می‌رسند، با لبخند از آنها پذیرایی و استقبال می‌کنند.

وی بر انجام تبلیغ در امور بین‌الملل به خصوص در روسیه تأکید کرد و گفت: این کشور ظرفیت بسیار خوبی برای تبلیغ دین و ترویج مبانی دارد، ولی تاکنون مورد توجه جدی قرار نگرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی بر ایجاد امید برای آینده بهتر در بین مردم تأکید کرد و گفت: امروز در شرایطی بسیار سخت اقتصادی قرار داریم و همین مسئله  مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است.  

وی بر ایجاد و راه اندازی گروه‌های تبلیغی با حضور استعدادهای برتر این عرصه تأکید کرد و این مسئله را در شرایط کنونی امری ضروری دانست.

زمان ارسال : دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٨٢٦٩ / بازدیدها : 781

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه