پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار 


مدیریت فرهنگی، هنر و رسانه

نسخه جدید نرم افزار ماهنامه مبلغان منتشر شد

به همت اداره نرم افزارهای دینی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه، نسخه جدید نرم افزار ویندوزی ماهنامه مبلغان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، نسخه جدید نرم افزار ویندوزی ماهنامه مبلغان، به همت اداره نرم افزارهای دینی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه منتشر شد. نرم افزار ماهنامه مبلغان به منظور دسترسی راحت به بیش از ۳۰۰۰ مطلب و مقاله موجود در ماهنامه اطلاع رسانی، پژوهشی و آموزشی مبلغان، در موضوعات بسیار متنوع، جهت استفاده اساتید، مربیان، مبلغان، طلاب و دانشجویان تهیه و عرضه گردید.
نرم افزار در این نسخه شامل ۲۴۰ شماره از مجله مبلغان است و این امکان را به کاربران گرامی می دهد که از طریق  درخت واره موضوعی و مجلات و یا از طریق جستجو براساس موضوعات، نام نویسنده و  شماره مجله، به مطالب دلخواه خود دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است نسخه ۵ جدیدترین نسخه نرم افزار ماهنامه مبلغان است که ۴۰ شماره جدید از ماهنامه به آن اضافه شده است.

موضوعات نرم افزار ماهنامه مبلغان:

 سرمقاله ها /  تاریخ و سیره / قرآن و حدیث / سوژه های سخن/  رهنمودها و خبرها /  فرق و ادیان / اخلاق /  روش ها /  گلشن احکام / خطوط کلی تبلیغ / سیاست و اجتماع / خانواده / فضای مجازی / اسوه ها / شبهه و پرسش / خاطرات و تجارب / گزارش و مصاحبه / معرفی / نقد / یک کتاب دریک مقاله / نکته ها سرگذشت ها / نوشته های خوانندگان / مشاوره / محورهای پژوهشی و تبلیغی / شعر / فرهنگ و واژه ها / تقویم تبلیغی / لطیفه / مسابقه / متفرقه

قابلیت ها:

۱- قابلیت جستجو براساس:

  •  عنوان و محتوای مقالات،
  •   لیست موضوعی،
  •   شماره مجله
  •  نام نویسنده

۲- همراه با رنگی کردن نتایج جستجو شده.

۳- امکان یادداشت برداری و چاپ مقالات

۴- دسته بندی مقالات بر اساس موضوع و شماره ماهنامه

۵- گستردگی موضوعات در بیش از ۳۰ موضوع

 

دانلود نرم افزار ماهنامه مبلغان

زمان ارسال : سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٨٢٩٨ / بازدیدها : 1274

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه