پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار 


مدیریت فرهنگی، هنر و رسانه

کارگاه آموزشی فن رثاء برگزار شد

کارگاه آموزشی «فن رثاء» به همت مدیریت فرهنگی، هنر و‌ رسانه معاونت تبلیغ در آستانه فرا رسیدن ایام تبلیغی محرم‌الحرام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» در آستانه فرا رسیدن ایام تبلیغی محرم‌الحرام، کارگاه آموزشی یک روزه «فن رثاء» به همت مدیریت فرهنگی، هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این کارگاه آموزشی با تکیه بر تجربه اساتید این عرصه و همچنین با استقبال طلاب علاقه مند در سالن اجتماعات مدرسه دارالشفاء برگزار شد.

در این کارگاه مباحثی همچون «مقتل‌شناسی توسط استاد ضیایی»، «مقتل‌نگاری نوین توسط استاد قرائتی»، «صداسازی توسط استاد عبدالله‌زاده»، «نغمه‌خوانی توسط استاد واضحی» و «اصول مرثیه‌خوانی توسط استاد گودرزی» مطرح و جهت آموزش به طلاب ارائه گردید.

 

 

 

 

 

زمان ارسال : سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٨٧١٥ / بازدیدها : 948

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه