پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار 


هفتمین جشنواره هنر آسمانی

زمان اختتامیه هفتمین جشنواره هنر آسمانی اعلام شد.

 

زمان اختتامیه هفتمین جشنواره هنر آسمانی با موافقت مدیریت حوزه‌های علمیه روز شنبه ۲۱تیرماه ۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، زمان اختتامیه هفتمین جشنواره هنر آسمانی با موافقت مدیریت حوزه‌های علمیه اعلام شد.

 این مراسم که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، بعد از بررسی شرایط موجود و با حضور تعدادی از اهالی هنر و رسانه و مسئولین حوزه به صورت محدود با لحاظ نمودن پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در تاریخ ۲۱تیرماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود. ساعت و مکان مراسم متعاقباً اعلان می‌گردد.

 با اعلان روابط عمومی جشنواره هنر آسمانی، تعداد ١٠٧۵ اثر هنری در قالب شعر و داستان به دبیرخانه ارسال گردید و مراحل داوری آن انجام و تعداد ۵٨ اثر در شعر و نثر ادبی و ٢٠ اثر در بخش داستان به عنوان کاندیدای کسب رتبه برتر به مرحله پایانی راه پیدا کردند که برگزیدگان نهایی در روز اختتامیه اعلام خواهد شد.


زمان : چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٣٢٧٩ / بازدید : 1568

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه