پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > مشاوره تبلیغی 

«باسمه تعالی»

قالَ النَّبِی (ص): ما یَستغنِی رَجُلٌ عَن مَشورَةٍ

پیامبر اکرم ص فرمودند: هیچ کس بی ­نیاز از مشورت نیست.

انسان موجودی اجتماعی است، خواسته­ ها و نيازهای او با همکاری جمعی وهمفکری ديگران تأمين می ­شود، نوآوری­ ها، خلاقيت ها، ابتکارات، پيشرفت ­ها و خلق آثار مفید، حاصل تبادل فکر و بهره برداری از خِرد جمعی است. تصميم سازی ­ها و تصميم گيری­ های مهم و سرنوشت ساز، بدون همفکری صاحب نظران، متخصّصين و انديشمندان ممکن نيست. ضرورت عقلی و شرعی مشاوره بر کسی پوشیده نیست و انتخاب مسير درست و دقيق و تعيين سرنوشت­ها با مشاوره و مشورت امکان پذيراست.

مشورت ادراک وهشيارى دهد      عقل ها مرعقل را يارى دهد

از آنجا که طلاب و مبلغین گرامی در راستای امر مقدّس تبلیغ، با سؤالات و مسائلی مواجه می­شوند که گاهی پاسخ مناسبی برای برخی از آنها پیدا نمی ­کنند، معاونت تبلیغ حوزه ­های علمیه بر آن شد در این مورد تدابیری اندیشیده و زمینه پاسخگویی به سوالات و مشاوره­ های تبلیغی در زمینه ­های مختلف از جمله کلاسداری، سخنرانی، مدیریت فرهنگی، مسائل خانوادگی و... را فراهم نماید تا در مواقع لزوم پاسخگوی نیاز مبلّغین محترم باشد. از اینرو مبلّغین گرامی می توانند با مراجعه به سایت مبلّغان سوالات خود را مطرح و پاسخ­های مناسب را از سوی مشاورین و کارشناسان تبلیغ دریافت نمایند.

برای مطرح کردن سوال یا مورد مشاوره ­ای اینجا را کلیک . و یا با شماره ۰۲۵۳۷۲۵۵۸۹۰ داخلی ۴۲۶ تماس بگیرید.

 

برای مشاهده پاسخ های رسیده بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه