پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی و معاونین تبلیغ مدارس سفیران هدایت

همایش معاونین تبلیغ و تهذیب مدارس علمیه سفیران هدایت سراسر کشور برگزار شد.

 

همایش معاونین تبلیغ و تهذیب مدارس علمیه سفیران هدایت سراسر کشور با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه‌های علمیه در مجموعه معاونت تبلیغ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه‌های علمیه، همایش معاونین تبلیغ و تهذیب مدارس علمیه سفیران هدایت سراسر کشور با حضور معاون محترم تبلیغ برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین نبوی معاون تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه در این همایش ضمن تقدیر از عملکرد مثبت معاونین تبلیغ و تهذیب، فعالیت معاونین محترم  در مدارس علمیه سفیران هدایت را به دلیل جدی‌تر بودن و قوی‌تر بودن مسأله تبلیغ در این مدارس بسیار با اهمیت دانست و تصریح کرد کار شما به دلیل حساسیت بالای مقوله تبلیغ از اهمیت فوق‌العاده ای برخوردار است.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی افزود: عمده کار معاون تبلیغ مدارس علمیه سفیران هدایت، ایجاد ارتباط بین ظرفیت های درون مدرسه و نیازهای فرهنگی بیرون مدرسه است که این مهم تنها با شناخت ظرفیت‌ها و استعدادهای درون مدرسه میسّر خواهد بود. تا از این طریق به درستی جایگاه هر طلبه‌ای  به تناسب توانمندی‌ها و نیازهای بیرونی تعیین شود.

این همایش از روز سه‌شنبه 3 شهریور با حضور معاونین تبلیغ و تهذیب مدارس علمیه سفیران هدایت آغاز و تا روز پنج‌شنبه 5 شهریورماه در مجموعه معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه ادامه داشت.


زمان : شنبه ٦ شهريور ١٣٩٥ / شماره خبر : ٣٨٢٦٦١ / بازدید : 8431

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه