پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


معاونت تبلیغ و امور فرهنگی

فراخوان نشست صمیمی طلاب اهل رسانه با مدیر شبکه کودک

 

طلاب اهل هنر و رسانه و فعال در حوزه تربیت نشست صمیمانه‌ای با دکتر محمدرضا سرشار مدیر محترم شبکه کودک (پویا و نهال) با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نبوی معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی برگزار خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه؛ در راستای تقویت، هم‌افزایی و ارتقاء برنامه‌های دینی و تربیتی رسانه ملی، نشست صمیمانه‌ای از طلاب هنرمند و فعال در حوزه تربیت کودکان با حضور جناب دکتر محمد سرشار مدیر شبکه کودک (پویا و نهال) و حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه‌، برگزار خواهد شد.

زمان جلسه:

چهاردهم شهریورماه ، ساعت 9 صبح تا 12،

مکان جلسه:

جمکران، ساختمان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، سالن اجتماعات مرحوم آیت الله حائری

از طلاب عزیزی که نقد، تحلیل یا پیشنهاداتی به برنامه های این شبکه دارند دعوت می‌شود برای هماهنگی جهت شرکت در این جلسه با تلفن 02532914991 دبیرخانه جشنواره هنر آسمانی تماس حاصل نمایند.


زمان : شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٢٠٩٤ / بازدید : 3669

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه