پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


                                                       

 

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری:

تا سال آینده نیمی از مدارس مازندران تحت پوشش طرح امین قرار بگیرد

 

سرپرست معاونت تبلیغ حوزه های علمیه کشور گفت: پیشنهاد ما این است از ۴ هزار مدرسه استان مازندران که حدود نیمی از مدارس استان هستند، تا سال آینده تحت پوشش طرح امین قرار بگیرند و از ظرفیت منابع استانی، اعتبار این طرح تامین شود.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری، در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران، بر تربیت نسل آینده تاکید کرد و گفت: ما انقلاب کردیم تا کشور را خوب بسازیم اعم از پالایشگاه ها، صنایع، زیرساخت های مختلف و همه امور عمرانی، اما اگر این موارد را بسازیم، ولی نیروی انسانی سالم و مومن نسازیم، شکست خواهیم خورد.
سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه کشور در ادامه افزود: با توجه به اینکه حوزه و آموزش و پرورش تکلیف و وظیفه شان، تربیت انسان است، می‌توانند با هم همکاری داشته باشند.
وی با اشاره به طرح امین، تصریح کرد: طرح مدارس امین یکی از ثمرات همکاری حوزه و آموزش و پرورش بود و اتفاقاً در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است و تلاش و تمرکز آن بر تربیت دینی و تمرکز بر ساحت معنوی است.
سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه کشور تصریح کرد: امروز زمان توسعه همکاری های آموزش و پرورش و حوزه علمیه است، به ویژه در شرایط کرونا نیاز به این نزدیکی بیشتر احساس می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین ملانوری در ادامه با اشاره به تاکید آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور بر تقویت همکاری با آموزش و پرورش، گفت: ایشان از ما خواستند به اتفاق  یک تیم و با همراهی مشاور عالی وزیر به استان ها رفته و همکاری ها توسعه یابد.
وی افزود: پیشنهاد ما این است از ۴ هزار مدرسه استان مازندران، حدود نیمی از مدارس استان، تا سال آینده تحت پوشش طرح امین قرار بگیرد و از ظرفیت منابع استانی، اعتبار این طرح تامین شود.

زمان : شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٥٦٤٠ / بازدید : 2749

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1399/09/20 10:59
0
0
بسم الله الرحمن الرحیم آفرین آفرین آفرین اگر حوزه با برنامه و فکر در آموزش و پرورش و دانشگاه نفوذ نه همکاری کن ده سال دیگر جمعیت مساجد دو برابر می شود مدارس امین یک موهبت الهی است که درسایه اهل بیت علیهم السلام توسط حوزه به ایران هدیه داده شده جوانه های امروز درخت های سر سبز فردا هستند اگر درست تربیت شوند
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه