پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


                                                       

 

معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

بازدید سرپرست معاونت تبلیغ از مدرسه امین فاطمه زهرا فارس

 

سرپرست معاونت تبلیغ حوزه، در ادامه سفر خود به استان فارس از مدرسه امین فاطمه زهرا متوسطه اول و متوسطه دوم دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای ملانوری سرپرست معاونت تبلیغ حوزه، در ادامه سفر خود به استان فارس از مدرسه امین فاطمه زهرا متوسطه اول و متوسطه دوم دیدن کردند.

حجت الاسلام ملانوری در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت موثر و خروجی مناسب این مدارس بیان داشتند: کار شما، جهادی همراه با ایثار و فداکاری است تلاش مداوم و مستمر با کمترین امکانات و موانع موجود نشان از روحیه جهادی و دغدغه دینی شما در تربیت فرزندان این منطقه دارد و زبان از تقدیر شما در مقابل این همه تلاش و کوشش قاصر است.

ایشان در ادامه فرمودند: ما انتظار داریم مدیر محترم مدرسه امین فاطمه الزهرا و همکاران عزیزشان با توجه به توانی که در تربیت دینی و علمی دانش‌آموزان دارند تجربیات خود را با بقیه مدارس به اشتراک بگذارند تا بقیه هم از این تجربیات بهره ببرند.

درپایان سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی از مدیران مجموعه و کادر و همکاران آن و همچنین از مبلّغات امین با اهداء لوح تقدیر قدردانی و تشکر کردند.


زمان : چهارشنبه ٣ دی ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٦٢٤٧ / بازدید : 2795

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه