پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


                                                       

 

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری:

به دنبال ایجاد منابع پایدار جهت تبلیغ هستیم

 

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در روز دوم سفر خود به استان فارس به منظور تأمین منابع پایدار برای گسترش تبلیغ با مدیر کل اوقاف استان جلسه داشتند.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه در روز دوم سفر خود به استان فارس به منظور تأمین منابع پایدار برای گسترش تبلیغ با مدیر کل اوقاف استان جلسه داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری بیان داشتند: مأموریت ما در کنار گسترش مدارس امین در استان، به دنبال ایجاد منابع پایدار جهت تبلیغ هستیم.

ایشان اظهار داشتند: در گذشته مردم مومن و مذهبی، از تبلیغ حمایت می‌کردند؛ لذا در ایام خاص مساجد خالی از مبلغ نبود. الان هم باید کاری کنیم که از ظرفیت مردم در تبلیغ بهره ببریم.

سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه بیان داشتند: کار دیگری که به دوش حوزه علمیه و اوقات هست، این است که نیت مردم در وقف را به سمت تبلیغ دین هدایت کنند. در این صورت می‌شود برای تبلیغ استان در آینده از نظر بودجه امیدوار بود.


زمان : چهارشنبه ٣ دی ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٦٢٤٨ / بازدید : 2866

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه