پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


                                                       

 

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه:

اهمیت آموزش و تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست

 

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری در نشست تخصصی کمیته همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اهمیت آموزش و تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری، در نشست تخصصی کمیته همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش استان سمنان، با بیان اینکه اهمیت آموزش و تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: امام صادق (ع) فرمودند که «گفتار و سخنان رسول خدا (ص) و ما ائمه (ع) را به نوجوانان خود بیاموزید و در انجام این وظیفه تربیتی تسریع کنید پیش از آنکه مخالفین گمراه بر شما در این امر پیشی گیرند و سخنان نادرست خوش را در ضمیر پاک کودکان و نوجوانان شما جای دهند و گمراهشان سازند».

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل حوزه و آموزش و پرورش تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی، نظام تربیتی و اخلاقی و اعتقادی است و ضروری است که تعامل حوزه و آموزش و پرورش افزایش یابد.

وی با اشاره به برکات و آثار همکاری و تعامل حوزه و آموزش و پرورش افزود: آثار و برکات این بوده است که در بحث طرح امین، برخی از افراد تا ۹۶ یا ۹۷ درصد موفق بوده اند و کف ارزیابی ما این است که این افراد با ساعت کارهای مختلف، حداقل تا ۳۰ درصد موفق بوده اند.


زمان : چهارشنبه ٦ اسفند ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٧٠٧٥ / بازدید : 2468

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه