پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
 
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


                                                       

 

از سوی آیت الله اعرافی

دبیر و جانشین ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه منصوب شدند

 

آیت الله اعرافی در احکامی جداگانه حجج اسلام والمسلمین ملانوری و روستاآزاد را به ترتیب به سمت‌های «دبیرستادحوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه و جانشین این ستاد» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، آیت‌الله اعرافی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری را  به مدت دو سال به سمت «دبیر ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه» منصوب کرد.
همچنین، رئیس شورای هماهنگی نهاد های مدیریتی حوزوی در حکم دیگری، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد را  نیز به سمت«جانشین دبیرستادحوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه» به مدت دوسال منصوب کرد.
آیت الله اعرافی در پایان از خدمات ارزنده حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن زمانی در این مسئولیت و همه همکاران وی سپاسگزاری کرده و بر همفکری، همدلی و همکاری تمامی نهادهای حوزوی، دبیرخانه شورا و ... برای تحقق این ماموریت تاکید کرده است.

زمان : دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠ / شماره خبر : ٤١٨٩٤٠ / بازدید : 305

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه