پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
 
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


                                                       

 

مجتمع آموزشی پژوهسی تبلیغ

حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان در مرکز تربیت مبلغ معلم

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان دکتر حسین خنیفر با مدیر مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ و سرپرست مرکز تربیت معلم مبلغ دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» صبح امروز اول آبان ماه دکتر حسین خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان ضمن بازدید از مرکز تربیت مبلّغ معلّم حوزه‌های علمیه با مسئولین این مرکز به بحث و تبادل نظر پرداخت. 
در این دیدار ابتدا مدیر مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ حجت الاسلام والمسلمین ملانوری ضمن تشکر از دکتر خنیفر بابت حمایتها و همراهی در تأسیس مرکز تربیت مبلغ معلم و تثبیت آن، حجت الاسلام والمسلمین سید صمد موسوی را به عنوان مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم معرفی کرده و ابراز داشت: ایشان از فضلای حوزوی می‌باشند که از تحصیلات دانشگاهی در سطح دکتری نیز برخوردار هستند و بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در امور آموزشی، فرهنگی و تربیتی در مراکز مختلف دارند و از ویژگی‌های ایشان آشنایی بالا با کار در آموزش و پرورش و امور تربیتی می‌باشد.
وی با تأکید بر اصالت حوزوی مرکز اعلام داشت از هر مسیری که بتوان شرایط ورود ضابطه مند و قانونی طلاب و روحانیون به آموزش و پرورش را تسهیل کرد حمایت کرده و تمام توان خود را بر این امر معطوف خواهیم کرد. 
در ادامه دکتر خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اهمیت و ضروت تأسیس مرکز تربیت مبلغ معلم گزارشی از تاسیس و اقدامات انجام شده، ارائه داده و افزودند: ورود فضلای حوزوی به آموزش و پرورش امر مبارکی است که باید زودتر انجام می پذیرفت و بحمدالله با تلاش و همراهی آیت الله اعرافی مدیر محترم حوزه‌های علمیه این کار به سرانجام رسیده و امیدواریم در مدیریت جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر آن باشیم.
وی ضمن تأکید بر تلاش برای افزایش جذب مبلغ معلمان بیان داشت: لازم است با جذب اساتید قوی و کارآمد، تعامل سازنده با مراکز و نهادهای مرتبط، پاسخ گویی به شبهات و گزارش دهی مستند و افزودن فعالیتهای پژوهشی و مجلات علمی پژوهشی مرکز را به اهداف خود نزدیکتر کنیم.
در پایان مسئول مرکز تربیت مبلغ معلم حجت الاسلام والمسلمین سید صمد موسوی ضمن تشکر از دکتر خنیفر در بیان برنامه های جدید مرکز گفت: تلاشمان این است تا با ارتباط بیشتر با دانشگاه فرهنگیان و ارتقای مرکز بتوانیم مسیر ورود حوزویان به آموزش و پرورش را هموار کنیم. پیگیری جدی جهت تصویب مصوبات، رسمیت بخشی و تسهیل در امور اداری و پشتیبانی، تقویت شوراها، گروههای علمی و پژوهشی با حضور اساتید قوی و تراز اول و فعال سازی و  بهره‌گیری از ظرفیت تبلیغی تربیتی مبلغ  معلمان در عرصه آموزش و پرورش از مهم ترین اقدامات این مرکز خواهد بود.
وی در پایان از رئیس دانشگاه فرهنگیان جهت شرکت در گروههای علمی و پژوهشی مرکز دعوت به عمل آورد که دکتر خنیفر موافقت کردند.

زمان : شنبه ١ آبان ١٤٠٠ / شماره خبر : ٤١٩٠١٠ / بازدید : 1155

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه