پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 
اداره آموزش مبلغان هجرت
تقویم تبلیغی مهرماه و ابان ماه ١٣٩٨ (ویژه ماه صفر١۴۴١) به همراه محتواهای مذهبی و سیاسی طراحی شد و جهت دانلود در سایت مبلغان قرار گرفت.
مدیریت فرق و ادیان و مذاهب
مدیریت فرق و ادیان معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه، دوره آشنایی، نقد و بررسی در یکی از رشته‌های بهائیت، تصوف، اهل حق، جریان مدعی یمانی ، وهابیت، عرفانهای کاذب، مسیحیت، زرتشت، ویژه برادران طلبه برگزار می‏‌کند.
معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه قم
همایش مبلغین اربعین حسینی با حضور مبلغین ومبلغات علاقه‌مند به تبلیغ در تاریخ دهم و یازدهم مهر ماه 1398در سالن همایش های دارالشفاء برگزار شد.
انتشار شماره جدید
شماره ٢۴۴ ماهنامۀ اطلاع‌رسانی، پژوهشی و آموزشی «مبلّغان» ویژه ماه صفرالخیر ١۴۴١ هجری قمری از چاپ خارج شد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن نبوی
حجت الاسلام والمسلمین نبوی در پاسخ به شبهه برخی از افراد درباره زیارت اربعین گفت: سختی کشیدن در مسیر زیارت امام حسین (ع) خودش موضوعیت دارد و طبق سیره برخی از معصومین (ع) مانند امام صادق (ع) از سنت‌هاست و برخی روایات از اجر ویژه راهپیمایی اربعین (ع) حکایت دارد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن نبوی
چند ماه است که کشور راه مقاومت در پیش گرفته و اروپایی ها عقب نشینی کردند و اگر این کار را نمی کردیم، جلو آمده و کوتاه نمی آمدند. اگر کوتاه بیایم دنبال ما می دوند.بنابراین باید فرهنگ مقاومت را در جامعه احیا کرد نه فرهنگ ذلت و ترس را.
مرکز تربیت معلم مبلغ مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ
آغاز مجدد ثبت نام دوره مجازی کوتاه مدت آمادگی برای آزمون ورودی آموزش و پرورش برای کسانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه